16 września 2021r.
Wyprawa poza teren szkoły to doskonała okazja do integracji nowego zespołu, uczniów kl. 4-6. Skorzystaliśmy z atrakcji turystycznych będących w zasięgu ręki, bowiem pobliskie Krzyże i Karwica mają wiele do odkrycia i zachęcają do wypoczynku oraz zabaw w urokliwych miejscach. Wybraliśmy pole namiotowe Bobrowa, z pięknym widokiem na Jezioro Nidzkie.
W takich okolicznościach nawet nie najlepsza pogoda nie popsuła nastroju – temperaturę podwyższały nie tylko płomień ogniska i pyszna pieczona kiełbaska, ale także emocje podczas wspólnych zabaw. Nie zabrakło też niespodzianek. Radości było co niemiara. Niezapomniane chwile co rusz osładzał Filip, świętujący w tym dniu swoje urodziny.
Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Podziękowania kierujemy do ludzi wielkiego serca, którzy umilili nam wycieczkę atrakcjami, a byli to:
- Sandra Kuczewska z Gościńca Jawor,
- Paweł Gorczyński
i niezawodne mamy – Katarzyna Jędrzejczyk i Ilona Nietupska
.
